Mediācijas izglītība

Ja vēlaties kļūt par mediatoru vai apgūt konfliktu risināšanas pamatprasmes un izmantot tās profesionālajā darbībā un ikdienas dzīvē, aicinu piedalīties kādā no piedāvātajiem mediācijas izglītības kursiem vai treniņiem mediatora prasmju attīsttībai.

  • Mediācijas pamatkurss

No 2009.gada esmu lektore un trenere biedrības “Mediācija un ADR” izveidotajā mediācijas pamatkursā jeb mediācijas izglītības I moduļa seminārā. Kursa mērķis ir sniegt mediācijas zināšanas un mediatora prasmes topošajiem mediatoriem un cilvēkiem, kuri ikdienā saskaras ar konfliktu risināšanu. Vairāk informācijas un pieteikšanās.

  • Padziļināta mediācijas zināšanu apguve un mediatora prasmju treniņi

Biedrības “Mediācija un ADR” mediācijas izglītības programma turpinās, dalīniekiem padziļinot teorētiskās zināšanas un nostiprinot praktiskās iemaņas II un III moduļa semināros. Vairāk informācijas par kursa saturu un pieteikšanās.

  • Pēc pieprasījuma vadu lekcijas par mediāciju un konfliktu risināšanu dažādām auditorijām – izglītības iestādēs, sociālajā darbā, bāriņtiesās, veselības un medicīnas jomā strādājošajiem, apkalpojošās sfēras organizācijām un uzņēmumiem.

Zvaniet pa tālruni 26118847 un, ja neatbildu, atstājiet ziņu, es atzvanīšu tiklīdz būs iespējams.
Rakstiet uz e-pastu lelde.kapina@mediacija.lv